AKTUALITY A ČLÁNKY
INFORMACE A PROGRAM
PŘIHLÁŠKY
SERVIS A MÉDIA

On-line přihlášky

Slouží k vyplnění přímo na internetu – údaje se hned zapíší do databáze, závěrečnou rekapitulaci si můžete uložit nebo vytisknout. Výhodou je, že hned znáte variabilní symboly pro rezervaci ubytování na postelích v Bučovicích. Obvykle do druhé dne pak dojde i potvrzovací mail s upřesněním pokynů pro úhradu.

U skupinové přihlášky pečlivě vyplňte především kontaktní údaje na vedoucího skupiny – protože jde o on-line přihlášení, předpokládáme, že komunikace bude probíhat přes internet, tedy hlavně mailovou adresu! U ostatních členů výpravy tyto údaje (mail, telefon) ani nepožadujeme. Stejně jako volbu, jestli potvrzení poslat poštou.

Individuální nebo skupinová? – Toť otázka! Základním kritériem je způsob úhrady, tedy zda si bude každý platit svoji přihlášku, nebo celou sumu uhradí jeden ("vedoucí") ze skupiny za všechny. V tom případě vyplňte skupinovou přihlášku, protože dostanete společný variabilní symbol pro úhradu a také společné platební údaje. Děkujeme. A nezapomeňte – i dva jsou skupina! A co teprve tři nebo víc. Viz odpověď na otázku v sekci Často kladené otázky.

Vyplnit individální on-line přihlášku

Vyplnit skupinovou on-line přihláškuSkupinová přihláška

Pokud výlety na Poslední puchýře organizujete pravidelně, možná už máte nějaký svůj zaběhlý seznam, který jen upravujete podle aktuální situace. Patrně v Excelu. Zpracujeme i ten, ale pokud chcete mít jistotu, můžete si stáhnout naši verzi pro podání hromadné přihlášky.

Základní verze je vhodná pro skupiny, kde má každý člen rozdílné požadavky (zejména na suvenýry atd.). Pokud za skupinu objednáváte jen několik a pro všechny (víceméně) členy stejných služeb, můžete použít zkrácenou verzi. Nezapomeňte v tomto případě srozumitelně popsat v záhlaví sloupečků, jakou službu objednáváte.

Stáhnout skupinovou přihlášku pro Excel

Stáhnout zjednodušenou skupinovou přihlášku pro ExcelKlasická přihláška

Tradiční papírové zvadlo jsme rozdávali na Puchýři v Lázních Bělohrad, bylo k dispozici na veletrhu Regiontour na stánku KČT a bude k dispozici ještě na dalších významných akcích, kam se dostaneme (např. celostátní konference KČT, Festival amatérských turistických filmů, Přátelství bez hranic a jiné; určitě na našem únorovém Pochodu Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého).

Její aktuální verzi si můžete také stáhnout zde ve formátu PDF. Přidali jsme tam pár řádek na poznámku, pokud máte původní verzi a chcete nám něco vzkázat, napište to, kde budete mít místo :-).

Stáhnout puchýřovské zvadlo pro tiskVlastní přihlášky

Samozřejmě se budeme snažit zpracovat i přihlášky, které nám pošlete vytvořené svým způsobem. Mějte ale na mysli, že nám to v tomto případě bude trochu déle trvat. A hlavně musíme přihlášku přečíst. To se týká hlavně hromadných přihlášek (viz výše), pokud je máte vytvořené v nějakém FREE SOFTWARU. Nezapomeňte je před odesláním uložit do formátu EXCELU. Děkujeme.

Seznam přihlášených účastníků

Stejně jako v minulých letech, je i letos možné si zkontrolovat seznam řádně přihlášených účastníků – tj. přihlášek, ke kterým evidujeme zcela uhrazené objednané služby. Seznam budeme aktualizovat vždy na začátku měsíce s obdržením elektronického výpisu z puchýřovského účtu.

Zobrazit seznam přihlášených účastníků


logo Klubu českých turistů           logo města Bučovice           logo DSO Ždánický les a Politaví
logo Muzea Vyškovska           logo Gymnázia a obchodní akademie Bučovice
logo Sportuj s námi | Česká unie sportu
design a skripty Ing. Roman Volek, © 2016—2017
web je generován aplikací OGMIAS, poslední aktualizace obsahu stránky 27. 8. 2017, 20:12:32